Par mums

Portāls FOTO GADSIMTS ir digitāla bilžu grāmata, stāsts, kuru aizsāka mūsu vectēvi, izveidojot Latvijas brīvvalsti un nolemjot ģimenei svarīgos brīžos doties pie fotogrāfa, lai iemūžinātu mirkli. Aplūkojot attēlus var atgriezties šajos mirkļos, tas dod iespēju apjaust laika plūsmu no kuras tas ir izrauts, apjaust pagātni un radīt vīzījas par nākotni. Cilvēks ar redzi uzņem 80% informācijas, tāpēc apturēt mirkli un saglabāt attēlu milzīgajā informācijas plūsmā vienmēr ir bijis svarīgi. Ģimenes fotoalbumu var uzskatīt par vienu no dzīves esencēm ar svarīgākajiem notikumiem un sirdij siltām atmiņām. Portāla FOTO GADSIMTS misija bija izveidot šādu lielizmēra digitālo ģimenes fotoalbūmu par godu Latvijas simtgadei. Laiks iet uz priekšu un mēs meklējam jaunu pielietojumu šai platformai. Esam atvērti radošiem piedāvājumiem, kas skar Latvijas pagātni vai arī nākotni.

Portāls FOTO GADSIMTS ir atvērts visiem fotogrāfijas mīļotājiem, gan amatieriem, gan profesionāliem fotogrāfiem. Ik viens reģistrējies lietotājs var ielādēt savas fotogrāfijas izvēloties piemērotāko kategoriju. Veiksmīga atslēgas vārdu izvēle palīdzēs citiem interesentiem atrast sev vēlamo saturu pēc attēla būtības vai ģeogrāfiskās lokalizācijas.

FOTO GADSIMTS piedavā iespēju veselīgā konkurencē sacensties ar citiem fotogrāfiju autoriem radošos konkursos.

Meklējiet informaciju arī mūsu lapā  https://www.facebook.com/fotogadsimts/.                                                                                                                                                               E-pasts: gintspolis@inbox.lv

Lūdzam iepazīties ar portāla lietošanas noteikumiem.