Konkursi


Foto konkurss
Konkurss ir beidzies.

GAIDOT LATVIJAS SIMTGADI FOTO GADSIMTS IZSLUDINA BRĪVĀS TĒMAS FOTOKONKURSU

“PAR GALVENO”

Fotogrāfs vecmeistars Māris Kundziņš apgalvo “Ar gaismu sākas fotogrāfija. Ar to saistīta ir visa mūsu dzīve. Laba fotogrāfija gaismu atstaro, ļoti laba – izstaro. Iemūžinātājs, kurš ir laimīgs, ap sevi izstaro gaismu un pārējos padara gaišākus. Ir liela laime, ka esat šajā armijā, kas cilvēkus padara laimīgākus un gaišākus.”       FOTOGADSIMTS pirmajā fotokonkursā “Par galveno" Māris Kundziņš, kā žūrijas priekšsēdētājs, un pārējie lietotāji vērtējot noteiks labakās fotogrāfijas.

Konkursa noteikumi: Konkursam tiek iesūtīti tikai autordarbi (autortiesību apstiprināšanai jāsaglabā fails ar EXIF datiem). Fotogrāfijām jābūt JPG vai PNG failu formātā. Failu lielumam un malu attiecībām ierobežojumu nav. Fotogrāfijas var būt digitāli apstrādātas atbilstoši autora mākslinieciskajam redzējumam. AugšupieIādējot konkursa darbu, tas jātzīmē ar atlēgas vārdu #pargalveno. Konkursa uzvarētājs tiek noteikts summējot lietotāju vērtējumu (fotogrāfijas ar visvairāk atzīmēm "patīk") un žūrijas vērtējumu 50:50. Ja divi dažādi darbi saņem vienādu vērtējumu 50:50, tad priekšroka tiek dota žūrijas augstāk novērtētajai fotogrāfijai. 

BALVAS: Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji tiks paziņoti 10.01.2018. 1. vieta saņem 200 Eiro, 2. vieta saņem 100 Eiro, 3. vieta saņems 50 Eiro.